حدود قیمت: از تا

مقایسه املاک

 

تهران دلوکس یک پرتال اقامتی-گردشگری  است که با ایجاد لیستی از واحدهای اقامتی مبله در قالب آپارتمان، سوئیت، ویلا و هتل آپارتمان جهت اقامت موقت میهمانان محترم خدمات رزرو را بصورت آنلاین و تلفنی ارائه می نماید. خدمات رزرو در تهران دلوکس به دو بخش خارجی و داخلی تقسیم می گردد . فعالیت عمده بخش خارجی در زمینه رزرو آپارتمان و سوئیت در استانبول و اروپا می باشد و بخش اقامتگاه های داخلی به رزرو آپارتمان، ویلا و سوئیت در شهر های توریستی کشور می پردازد.

میهمانان عزیز با جستجو در لیست واحدهای اقامتی هر شهر می توانند آپارتمان مبله مورد نظر خود را با توجه مشخصات، موقعیت ،امکانات و… انتخاب نموده و بصورت آنلاین ویا تلفنی رزرو نمایند. در بخش گردشگری سایت، تهران دلوکس به معرفی جاذبه های گردشگری و دانستنی های سفر در شهرهای توریستی ایران و دنیا پرداخته و میهمانان می توانند قبل از سفر اطلاعاتی از مکان های دیدنی و گردشگری مقصد را کسب کرده و به برنامه ریزی دقیق تری برای سفر بپردازند.
مشاوران زبده تهران دلوکس ، همواره پاسخگوی سوالات شما هستند و به شما کمک خواهند کرد تا اقامتی رویایی را در واحد های مبله تهران دلوکس تجربه کنید. کافیست با ما تماس بگیرید!

Call Now Button