حدود قیمت: از تا

مقایسه املاک

350,000تومان/روزانه

توضیحات

 اجاره خانه مبله شمشک-کد ۹۲۴

اجاره خانه مبله شمشک-کد ۹۲۴ ویلا مبله شمشک قبل از مخابرات قرار دارد.این آپارتمان مبله شمشک دارای یک اتاق خواب است. در اتاق خواب این منزل مبله شمشک یک تخت دو نفره وجود دارد این آپارتمان مبله درشمشک دارای متراژ حدود ۸۰ متر است.این آپارتمان مبله شمشک تا ۴ نفر ظرفیت میهمان دارد و به ازای افراد بیشتر مبلغ اضافی دریافت میگردد.نرخ اعلامی برای ایام معمولی هست..آخر هفته و ایام پیک روزی ۵۰۰ هزار تومان است.

شمشک کجاست؟

تا حالا دلت خواسته از شهربري بيرون؟بري جايي كه طبيعت باشه و هواي آزاد ،از همه مهمتر اينكه خلوت باشه و توي ترافيك ماشينها وو آلودگي هوا ديگه نباشي؟
هر كسي براي خودش در اين لحظات جايي را در نظر مي گيرد،من هم براي اين مواقع و دور شدن از زندگي شهري و ماشيني تهرانن شمشك را جاي مناسبي مي دونم.يكي از مهمترين مزاياي آن نزديك بودنش به تهران است.

اجاره خانه مبله شمشک-کد ۹۲۴ اما شمشك كجاست؟

براي رفتن به شمشك نياز به بستن بار سفر زيادي نداري،همين كه بخواهي وشرايط آ ماده باشه،مي توني بري.شمشك در شمال شرق تهران قراردارد و با گذشتن از شهرهاي اوشان،فشم و ميگون به آن مي رسيم.

فاصله تهران تا شمشک چقدر است؟

اجاره خانه مبله شمشک-کد ۹۲۴ فاصله اش با تهران حدود ۴۵ دقيقه و از لحاظ مسافت در حدود ۴۵۵ كيلومتر است.با اينكه نزديك تهران-اين شهر هميشه شلوغ و آلوده-است،اما از لحاظ آب و هوايي بسيار متفاوت با تهران مي باشد.آنقدر نزديك به تهران به نظر مي رسد كه گمان مي كني پشت كوههاي شمال تهران است،اما بايد مواظب بود تا اشتباه نكرد.زيرا با نگاه كردن به آنجا نمي توان هوايش را پيش بيني كرد.

شمشک از نظر جغرافیایی کجا واقع است؟

از لحاظ جغرافيايي منطقه اي است كه بين كه در بين كوههاي البرز قرار داردو به همين دليل ويژگي مناطق كوهستاني در مورد آن نيز صادق است.هواي سرد و خشك كوهستاني در تابستانها بسيار مطبوع و در زمستانها بسيار سرد وپوشيده از برف است.
بزرگترين جاذبه و معروفيت شمشك به خاطر پيست اسكي آن مي باشد كه پذيراي تعداد بسيار زيادي علاقمند به ورزش اسكي است كهه در زمستان با چوبها و لباسهاي رنگارنگ بر روي برف سفيد در حال سر خوردن مي با شند.

اجاره خانه مبله شمشک-کد 924
اجاره خانه مبله شمشک-کد ۹۲۴

شمشک در فصلهای مختلف چگونه است؟

منطقه كوهستاني شمشك متشكل از چندين ده كوچك با ساكنين اندك مي باشد و بيشتر ساختمانهاي آن ويلايي است

كه در اكثر مواقعع سال خالي مي باشند.بيشترين حجم بازديد كننده و جمعيت را در فصل اسكي دارد. بهار طبيعت از اواسط ارديبهشت ماه شروع مي شود

و درختها آرام آرام از خواب زمستاني بيدار مي شوند و شروع به جوانه زدن ميي كنند.

در ادامه

در خرداد ماه زنبورهاي عسل در اطراف گلهاي كوهستاني به جمع آوري شهد مشغول مي شوند.بارانهاي فصلي هر روز در حال باريدن است وكوهها را به رنگ سرخ در مي آ ورد.بارندگي تا اوايل تيرماه بسيار زياد است پس از آن گرماي هوا بيشتر مي شود و به مدت دو ماه همچنان ادامه دارد.
اما از اوايل مهرماه دوباره سرما و بارندگي از سر گرفته مي شود و درختان به تدريج به رنگهاي زرد و نارنجي در مي آيند وبا بارش برفف فصل جديد اسكي آغاز مي شود.
بصورت روزانه و هفتگي

اگه نتونم به شمشک به خاطر بسته بودن جاده برم،فشم ویلا هست؟؟سوئیت ویلا دربست بخوام از کجا پیدا کنم؟!!

تهران دلوکس به جز شمشک ویلا مبله تو فشم هم داره هم سوئیت آپارتمان داره هم سوئیت ویلا دربست که شما مهمان عزیز میتونی با کلیک روی لینک زیر تصاویرش رو ببینی و با تماس با مشاور تهران دلوکس ویلای خودت رو رزرو کنی!!
http://www.tehrandeluxe.ir/city/fasham/

#اجاره_آپارتمان_مبله_شمشک#ویلا_مبله_شمشک#ویلا_دربست_شمشک#اجاره_مبله#

آدرس

 • آدرس: تهران - شمشک
 • شهر: شمشک
 • استان: تهران
 • کشور: Iran

جزئیات

بروزرسانی شده در مارس 18, 2020 در 12:06 ب.ظ

 • کد ملک: 924
 • قیمت: 350,000تومان/روزانه
 • متراژ ملک: 90 m²
 • اتاق خواب: 1
 • حمام و سرویس بهداشتی: 1
 • نوع ملک: باغ ویلا, ویلا شهرکی
 • وضعیت ملک: اقامتگاه های پرطرفدار, اقامتگاه های لوکس

اطلاعات تماس

تهران دلوکس افشار
تهران دلوکس افشار
0218867395702188673957
Facebook Twitter Linkedin Google Plus Youtube

پرسش در مورد این ملک

املاک مشابه


بدون نظر ( 0 از 5 )

  Call Now Button