حدود قیمت: از تا

مقایسه املاک

اجاره سوئیت دوبلکس مبله در شمشک-کد ۹۲۵

60,000تومان/روزانه

توضیحات

اجاره سوئیت دوبلکس مبله در شمشک-کد ۹۲۵

اجاره سوئیت دوبلکس مبله در شمشک-کد ۹۲۵ سوئیت شیک وتمیزبا ویوی عالی جنگل وکوهستان در شمشک نزدیک به پیست اسکی مناسب برای ورزشهای زمستانی وگذراندن لحظاتی جذاب وبه یاد ماندنی درطبیعت ناب کوهستان سپید .

مساحت زمین: ۱۵۰ متر مربع مساحت ساختمان: ۳۰ متر مربع تعداد طبقات: ۱ تعداد اتاق: ۱

ظرفیت نرمال: ۴ نفر حداکثر ظرفیت: ۴ نفر انشعابات: آب, برق

قیمت اعلام شده مربوط به تمام ایام عادی و با محدودیت افراد میباشد. سوییت بدون اتاق خواب میباشد.

شمشك در شمال شرق تهران قراردارد و با گذشتن از شهرهاي اوشان،فشم و ميگون به آن مي رسيم.
فاصله اش با تهران حدود ۴۵ دقيقه و از لحاظ مسافت در حدود ۴۵۵ كيلومتر است.با اينكه نزديك تهران-اين شهر هميشه شلوغ و آلوده-است،اما از لحاظ آب و هوايي بسيار متفاوت با تهران مي باشد.آنقدر نزديك به تهران به نظر مي رسد كه گمان مي كني پشت كوههاي شمال تهران است،اما بايد مواظب بود تا اشتباه نكرد.زيرا با نگاه كردن به آنجا نمي توان هوايش را پيش بيني كرد.از لحاظ جغرافيايي منطقه اي است كه بين كه در بين كوههاي البرز قرار داردو به همين دليل ويژگي مناطق كوهستاني در مورد آن نيز صادق است.هواي سرد و خشك كوهستاني در تابستانها بسيار مطبوع و در زمستانها بسيار سرد وپوشيده از برف است.
بزرگترين جاذبه و معروفيت شمشك به خاطر پيست اسكي آن مي باشد كه پذيراي تعداد بسيار زيادي علاقمند به ورزش اسكي است كهه در زمستان با چوبها و لباسهاي رنگارنگ بر روي برف سفيد در حال سر خوردن مي با شند.
نزديك شمشك،ديزين قرار دارد كه يكي از بزرگترين پيستهاي اسكي منطقه خاور ميانه است و نسبت به شمشك افراد بيشتري به آنجا ميي روند.
اما به علت بارش برف سنگين و مداوم كوهستاني راه ارتباطي بين ديزين و شمشك در طول زمستان و حتي اوايل بهاد بسته است و اينن امر از جمله عواملي است كه باعث مي شود علاقمندان به اين دو پيست از يكديگر جدا شوند.پيست شمشك به دليل زمين ناهموار آن بسيار سخت تر از ديزين استو به پيست مخصوص حرفه ايها معروف است.اما يكي از مشكلاتي كه تقريبا تمام پيستهاي كشور به آن دچار هستند نداشتن درمانگاه براي مداواي اسكي بازان مجروح است و همين مساله باعث مي شود كه مصدوم مجبور به تحمل درد تا تهران مي گردد كه در بيشتر مواقع علاقه و ذوق آنها را به اين ورزش از بين مي برد و خاطره دردناكي براي آنها به جا مي گذارد.
پيست ديگر نزديك شمشك دربندسر مي باشد كه در درجه سوم اهميت قرار دارد،زيرا هم شيب كمتري دارد و هم امكانات دو پيست ديگرر را ندارد.عامل ديگري كه باعث علاقمندي اسكي بازان به پيست شمشك مي شود وجود پيست شب است،تابش نور نارنجي رنگ چراغها بر روي برف سفيد به همراه سكوت و آرامش شبانگاهي خاطره خوشي در ذهن به جا مي گذارد.
منطقه كوهستاني شمشك متشكل از چندين ده كوچك با ساكنين اندك مي باشد و بيشتر ساختمانهاي آن ويلايي است كه در اكثر مواقعع سال خالي مي باشند.بيشترين حجم بازديد كننده و جمعيت را در فصل اسكي دارد.
بهار طبيعت از اواسط ارديبهشت ماه شروع مي شود و درختها آرام آرام از خواب زمستاني بيدار مي شوند و شروع به جوانه زدن ميي كنند.در خرداد ماه زنبورهاي عسل در اطراف گلهاي كوهستاني به جمع آوري شهد مشغول مي شوند.بارانهاي فصلي هر روز در حال باريدن است وكوهها را به رنگ سرخ در مي آ ورد.بارندگي تا اوايل تيرماه بسيار زياد است پس از آن گرماي هوا بيشتر مي شود و به مدت دو ماه همچنان ادامه دارد.
اما از اوايل مهرماه دوباره سرما و بارندگي از سر گرفته مي شود و درختان به تدريج به رنگهاي زرد و نارنجي در مي آيند وبا بارش برفف فصل جديد اسكي آغاز مي شود.

آدرس

 • آدرس: تهران - شمشک
 • شهر: شمشک
 • استان: تهران
 • کشور: Iran

جزئیات

بروزرسانی شده در مارس 18, 2020 در 12:08 ب.ظ

 • کد ملک: 925
 • قیمت: 60,000تومان/روزانه
 • متراژ ملک: 90 m²
 • اتاق خواب: 3
 • حمام و سرویس بهداشتی: 1
 • نوع ملک: باغ ویلا, ویلا شهرکی
 • وضعیت ملک: آماده تحویل امشب, اقامتگاه های پرطرفدار

اطلاعات تماس

تهران دلوکس افشار
تهران دلوکس افشار
0218867395702188673957
Facebook Twitter Linkedin Google Plus Youtube

پرسش در مورد این ملک

املاک مشابه


بدون نظر ( 0 از 5 )

  Call Now Button