حدود قیمت: از تا

مقایسه املاک

توضیحات

کرایه روزانه منزل مبله تفلیس کد-۳۱۰۳

کرایه روزانه منزل مبله تفلیس کد-۳۱۰۳ ,تهران دلوکس ارائه دهنده بهترین واحد های مبله در هر نقطه از تفلیس در گرجستان. این منزل خاص یک خوابه با یک سرویس خواب دو نفره تمیز و یک میز اتوی بزرگ در اتاق خواب این خانه کرایه ای است که در این خانه مبله اجاره ای مبلمان شیک و نور عالی دارد. این سوئیت مبله به بهترین منزل مبله کرایه ای به دلیل راحتی و داشتن امکانات رفاهی تبدیل شده. دارای میز ناهاری خوری , تلویزیون, آشپزخانه و تمامی امکانات آشپزخانه از قبیل : ( گاز , وسایل پخت و پز و یخچال , چای ساز و…) است. حمام و سرویس بهداشتی فرنگی و دیگر امکانات بسیاری را برای شما مسافران عزیز موجود دارد.

این خانه مبله کرایه ای بهترین نقطه منطقه تفلیس از نظر آرامش و امنی امتیاز عالی کسب کرده است و دسترسی عالی به تمامی نقاط شهر را دارد.

 

مراحل تهیه گواهی عدم سوء پیشینه برای صدور گواهی اقامت

حتماً می دانید از نزدیک به ۵۰ روز پیش در گرجستان، اقامت گرجستان دچار تغییر و تحولاتی شده که از جمله این تغییر و تحولات می توان به لزوم ارائه گواهی عدم سوء پیشینه برای صدور هرگونه گواهی برای اقامت نام برد .

دولت گرجستان پس از مهاجرت بسیاری از اتباع دیگر کشورها به کشورش، به منظور کنترل بیشتر بروی جمعیت مهاجر، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه را برای صدور هرگونه گواهی اقامت الزامی می داند (حداقل برای ایرانیان) .

گواهی عدم سوء پیشینه بیان کننده این است که متقاضی اقامت گرجستان فاقد هرگونه سابقه کیفری است و داشتن این گواهی در نوع پاسخ دولت گرجستان برای اخذ کارت اقامت گرجستان بسیار مهم است.

کرایه روزانه منزل مبله تفلیس کد-3103
کرایه روزانه منزل مبله تفلیس کد-۳۱۰۳

عکس بالا ساختمان عدالت گرجستان است

اشخاصی که دارای سابقه جرم در ایران و یا دیگر نقاط جهان هستند احتمال ارائه کارت اقامت گرجستان به آنها تقریباً غیر ممکن است زیرا در مرحله بررسی وضعیت سوابق جرم توسط پلیس امنیت کشور گرجستان، این افراد تائید نمی شوند و در پرونده آنها جوابیه با کد ۱۸AG درج خواهد شد .

 

 

#اجاره_هتل_اپارتمان_در_باتومی
#اجاره_خانه_مبله_در_گرجستان
#اجاره_روزانه_خانه_در_گرجستان
#اجاره_شبانه_خانه_مبله_در_تفلیس
#اجاره_واحد_اقامتی_مبله_روزانه

آدرس

  • استان: تفلیس
  • کشور: Georgia

جزئیات

بروزرسانی شده در دسامبر 23, 2018 در 11:54 ق.ظ

  • کد ملک: 3103
  • اتاق خواب: 1
  • حمام و سرویس بهداشتی: 1
  • پارکینگ: 1
  • وضعیت ملک: اقامتگاه های تخفیف دار

اطلاعات تماس

تهران دلوکس تهران دلوکس
تهران دلوکس تهران دلوکس

پرسش در مورد این ملک

بدون نظر ( 0 از 5 )

    Call Now Button